Členové naší SO

Členská schůze- předvánoční přátelské posezení proběhně v pátek ,14.12. od 18,00 hodin v salonku Restaurace Na Krétě v Pardubicích ! Přijďte, těšíme se na Vás !!!!

 

Členské příspěvky pro rok 2019 prosím uhraďte na uvedený účet nejpozději do 28.12..2018

účet: 278254208/0300

var. symb.: vaše členské číslo

Příspěvek činí:
dospělý - 400,- Kč
důchodce - 290,- Kč
mladý chovatel - 200,- Kč

Zkušenější chovatelé rádi poradí začátečníkům s chovem, s přípravou na výstavy . Přijďte mezi nás a získáte větší přehled o chovu koček a získáte nové přátele, kteří mají stejný koníček jako Vy ! Našim členem se může stát každý, není podmínkou mít doma kočičku s PP,  či mít výstavní ambice!  Naše organizace sdružuje i majite domácích kočiček či jen kočkomilce bez vlastní kočičky.

Počet členů: 56
Jméno Plemena Chovná stanice Webová stránka
Adamcová Marie domácí, mainská mývalí
Blažek Libor donský sphynx, domácí kočka
Bošková Zuzana ragdoll Ragdol Legend https://ragdolllegend.webnode.cz/
Bradlová Nikola mainská mývalí Niki Chichi https://maine-coon-cattery-niki-chichi-cz.webnode.cz
Buberová Zuzana donský sphynx Ma Don A Maja http://www.donsphynx.org/cs/
Cachová Marie thajská kočka
Černohorská Lenka norská lesní
Dobrý Lukáš mainská mývalí
Dosedělová Natalie mainská mývalí Fidelity Feline - mladý chovatel
Dosedělová Nicole mainská mývalí Fidelity Feline - mladý chovatel
Dosedělová Violetta mainská mývalí Fidelity Feline http://www.fidelityfeline.cz
Fabiánová Hana
Fabiánová Pavlína mainská mývalí
Gura Marina britská kočka
Hanauerová Ludmila perská činčila Princess Luna
Hošková Jana sibiřská kočka
Hrubá Hana norská lesní Černunnos https://cernunnoskocka.webnode.cz/
Husáková Monika mainská mývalí Altum Theloneo http://www.altum-theloneo.estranky.cz/
Indra David
Janečková Eva ragdoll Orlitia http://www.orlitia.com
Kalousková Michaela domácí kočka
Kramářová Vlaďka ragdoll Angelic Theresa http://www.ragdollcat.cz/
Lánská Eva sibiřská kočka
Lánský Jaroslav sibiřská kočka
Leinweber Petr devon rex Leija http://www.leija.cz/
Matějová Eva domácí kočka
Matějová Zuzana domácí kočka mladý chovatel
Mervová Darina mainská mývalí, sibiřská , cornisch rex Darrem Casus http://www.darremcasus.com
Němcová Tereza kartouzská kočka
Netolická Monika mainská mývalí Aurum Bohemica http://www.aurum-bohemica.cz
Netušilová Dagmar burmila, ruská modrá Aviloma http://www.aviloma.estranky.cz/
Novák František perská kočka, domácí kočka
Nováková Jana perská kočka, domácí kočka Borgia
Nunvářová Tereza mainská mývalí
Paulová Hana bengálská kočka Sharons dream http://sharonsdream.webnode.cz
Pazderová Jana devon rex Saerba http://www.saerba-devon-rex.estranky.cz/
Pešek Petr barmská kočka Crown Royal http://crownroyal.7x.cz/
Pešková Šárka mainská mývalí
Píčová Barbora britská kočka colourpoint
Roztočil Martin mainská mývalí Werra Pearl
Roztočil Matěj mainská mývalí Werra Pearl - mladý chovatel
Roztočil Matouš mainská mývalí Werra Pearl - mladý chovatel
Roztočilová Věra mainská mývalí Werra Pearl http://werra-pearl.cz/
Rudolfová Karolína ragdoll Cassanni https://cassanni-cz.webnode.cz/
Štibalová Anna donský sphynx, domácí kočka mladý chovatel
Stuchlíková Marta mainská mývalí, britská kočka
Švrčinová Jitka exotická kočka
Veselá Anežka mainská mývalí, kanadský sphynx , domácí kočka mladý chovatel
Vojtíšková Simona britská zlatá kočka Luxurygold
Zeman Josef mainská mývalí Krchleby
Žižka Martin mainská mývalí mladý chovatel
Žižka Michal mainská mývalí Felina Mondo - mladý chovatel
Žižka Pavel mainská mývalí Felina Mondo
Žižka Pavel jun. mainská mývalí Felina Mondo - mladý chovatel
Žižková Kateřina mainská mývalí Felina Mondo http://www.felinamondo.cz/
Žižková Natálie mainskámývalí Felina Mondo - mladý chovatel