Adresář ZO SCHK v ČR :

Adresář chovatelských organizací organizovaných ve Sdružení chovatelů koček v ČR (FIFe). Zpracováno podle údajů Plemenné knihy k 1.3.2002 otištěných v Informačním zpravodaji č.1/2002.
Poznánky :
(* označuje, komu adresovat korespondenci)
Brno 36

http://www.kockybrno.cz
jednatel:
Ivana Koplíková
Kamínky 4
63400 Brno
tel/fax: 547 215 974
e-mail:darkland@post.cz

předseda:
* Ing. Bohumír Mahelka
Soukenická 8
60200 Brno
tel: 543 243 729
fax: 542 221 700
e-mail:mahelkab@vfu.cz
České Budějovice

jednatel:
* Miroslava Litvanová
K rybníku 20
37010 Č.Budějovice
tel: 387 220 797
e-mail:litvanova@email.cz

předseda:
Jana Tundrová
Na Stráni 487
37344 Zliv
tel: 387 993 432
Děčín

jednatel:
Miroslav Maxa
Pražská 404
40502 Děčín IV
tel: 412 547 530

předseda:
* Marcela Mikešová
Podmokelská 27
40502 Děčín
tel: 412 531 718
Hradec Králové

jednatel:
Ladislav Hlozek
Volanice 6
50703 Vysoké Veselí
tel/fax: 493 592 460

předseda:
* Vladimír Černý
Pospíšilova 362
50003 Hradec Králové
tel/fax: 495 511 658
e-mail:reklama@hka.czn.cz
Jablonec nad Nisou

jednatel:
Pavla Adamovská
Mlýnská 46a
46601 Jablonec n.N.
tel: 483 312 341

předseda:
* Soňa Lapáčková
Mrštíkova 5/380
46001 Liberec 3
tel: 485 114 427
Jihlava 1

jednatel:
* Ludmila Kalousková
Wolkerova 6
58601 Jihlava
tel: 567 302 483

předseda:
František Finda
58822 Bítovčice č.74
tel: 567 219 433
Jihlava 2

jednatel:
* Eva Tomková
Znojemská 67
58601 Jihlava
tel: 567 300 985

předseda:
Pavel Štefek
58825 Jersín č.58
tel: 567 277 178
Karlovy Vary

jednatel:
* Jana Marková
Jiráskova 776
35735 Chodov
tel: 352 667 620

předseda:
Eva Gartnerová
1. máje 25
36006 Karlovy Vary
tel: 353 560 340
Kladno

jednatel:
Jana Halwigerová
Italská 2310/127
27201 Kladno
tel: 312 668 014

předseda:
* Ivana Švanderlíková
Čermákova 2811
27201 Kladno
tel: 222 310 636
fax: 312 247 978
Kladno 2

jednatel:
Michal Skopec
ČSA 3212
27201 Kladno 1
tel: 312 248 612

předseda:
* Dana Skopcová
ČSA 3212
27201 Kladno 1
tel: 312 248 612
e-mail:skopcova@volny.cz
Kolín

jednatel:
Květa Chodounská
Kremličkova 965
28002 Kolín
tel: 321 727 798

předseda:
* Jana Pešková
Jablonského 632
28002 Kolín
tel: 321 722 515
Kralupy nad Vltavou

jednatel:
* Pavla Cinková
U Cukrovaru 1077
27801 Kralupy n. Vlt.
tel: 315 726 531

předseda:
Jana Klierová
Mládežníků 669
27801 Kralupy nad Vlt.
tel: 315 727 986; 602 681 424
e-mail:mbp.kpy@tiscali.cz
Kroměříž

jednatel:
Mgr. Václav Jirásek
Koperníkova 22
76701 Kroměříž
tel: 573 337 687

předseda:
* Mgr. Jitka Svobodová
Havlíčkova 1045
76701 Kroměříž
tel/fax: 573 335 556
Liberec

http://www.volny.cz/kocky.lbc jednatel:
Jaroslav Kořízek
Hokešova 94/9
46001 Liberec
tel: 485 107 215

předseda:
* Stanislav Lehký
Žitná 685
46006 Liberec
tel: 485 130 479
e-mail:kocky.lbc@volny.cz
Litvínov

jednatel:
Dana Bejčková
Vrchlického 28
41901 Duchcov
tel: 606 181 231

předseda:
Helga Topolová
K. H. Máchy 347
434 01 Most
tel/fax: 357 703 925; 602 461 793
e-mail:topol.helga@tiscali.cz
Mladá Boleslav

jednatel:
Vlaďka Holečková
Zahradní 142
29301 Mladá Boleslav
tel: 326 387 604

předseda:
* Jaroslav Krouský
Příčná 255
29301 Mladá Boleslav
tel: 326 731 244
Náchod

jednatel:
JUDr. Bohumila Máchová
Příkopy 1104
54701 Náchod
tel: 491 427 424

předseda:
* Jaroslav Ševčík
Zbečník 87
54933 Hronov III
tel: 491 482 516
fax: 491 428 252
Olomouc-Prostějov

jednatel:
* Jana Soldánová
Dukelská 1317
74258 Příbor
tel: 603 729 866
fax: 585 435 116

předseda:
František Mikulka
Pod Kosířem 13
79601 Prostějov
tel: 582 347 405
fax: 585 435 116
Ostrava

http://www.volny.cz/kocky.ostrava
jednatel:
* Marta Dvořáková
Havířská 1566
73506 Karviná
tel: 601 241 171
tel/fax: 596 347 372

předseda:
PharmDr. Martin Kabina
Nový Svět 1
74301 Bílovec
tel: 556 427 171
e-mail:kabina@mail.miramo.cz
Ostrava-1.SKO

jednatel:
* Martin Seidler
B. Četyny 6
70030 Ostrava 30
tel: 608 825 545
fax: 596 714 252
e-mail:odvo.ostrava@cmail.cz

předseda:
JUDr. Dagmar Soukenková
Poštovní 4
70200 Ostrava 1
tel: 602 744 213
fax: 596 124 186
Ostrov nad Ohří

http://winner.wz.cz/sindex.php
jednatel:
Oldřich Orel
Májová 1160
36301 Ostrov nad Ohří
tel: 353 615 918
e-mail:oorel@volny.cz

předseda:
* Josef Rejha
Školní 734
35735 Chodov
tel/fax: 352 675 646
mobil: 603 845 914
e-mail:rejo@volny.cz
Pardubice

http://schk-pardubice.pc.cz
jednatel:
*Mgr. Dagmar Přibylová
Ruská 244
56501 Choceň
tel/fax: 465 472 859
e-mail:adikia@sendme.cz

předseda:
Jana Nováková
Pražská 81
53006 Pardubice
tel: 466 635 005
Plzeň

jednatel:
Jaroslava Šimáková
Božkovská 21
30143 Plzeň
tel: 37? 229 509
fax: 377 240 292

předseda:
* Lenka Fialová
Toužimská 19/4
32328 Plzeň
tel/fax: 377 530 398
Plzeň - Artemis

jednatel:
Marie Adamcová
Tachovská 31
32300 Plzeň

předseda:
* Monika Příhodová
Spolková 30
31209 Plzeň
tel: 776 132 773
Praha 1/1

jednatel:
Mgr. Zuzana Šebková
Přemyslova 439
27801 Kralupy n. Vlt.

předseda:
Ivana Stejskalová
Kounická 45
10000 Praha 10
Praha 2-1. OK

jednatel:
* Jana Čajová
Šporkova 4
11800 Praha 1
tel: 257 534 044

předseda:
MUDr. Marie Říhová
Na Dělostřílnách 11
16200 Praha 6
tel: 224 316 425
fax: 224 313 536
Praha 3/2

jednatel:
* Ivana Měchurová
Zapova 1366/3
25601 Benešov
tel: 605 400 874
fax: 267 410 742

předseda:
Jiří Slabý
Dolnokrčská 17
14200 Praha 4
tel: 241 444 864
Praha 3/3

jednatel:
Ludmila Chromková
Koněvova 118
13000 Praha 3
tel: 222 590 342

předseda:
* MUDr. Vladimír Gregor
Na Hanspaulce 32
16000 Praha 6
tel: 233 321 379
e-mail: hanspaulka@iol.cz
Praha 4/13

předseda:
* Jana Kreplová
Jažlovická 1327
14900 Praha 4
tel: 222 513 079
fax: 222 511 426
e-mail: ja.kr@centrum.cz
Praha 4/17

http://schk.zde.cz
jednatel:
* Dagmar Bakaiová
Myslbekova 372/III
26701 Beroun
tel: 311 610 255

předseda:
Ing. Martin Šanda
Dětenická 14
19000 Praha 9
mobil: 605 978 351
fax: 283 851 094
e-mail:m.sanda@seznam.cz
Praha 5

jednatel:
Dana Kouřilová
Rytířova 809
14300 Praha 4
tel/fax: 241 768 024

předseda:
* Jana Branná
Vltavská 321
25207 Štěchovice
tel: 257 740 762
Praha 6

jednatel:
* Jana Suchá
Hilmarova 53/979
15000 Praha 5
tel: 251 819 466

předseda:
Josef Kvasnička
Nevanova 1057
16000 Praha 6
tel: 235 312 998
Praha 7-FC

jednatel:
* Pavla Hehlová
Petrské nám. 7
11000 Praha 1
tel: 222 317 931
e-mail: hehlovap@p11.mepnet.cz

předseda:
Jana Knýová
Milady Horákové 27
17000 Praha 7
tel/fax: 233 370 375
Praha 7 - SFCP

jednatel:
Jana Marešová
Kutilova 3066
14300 Praha 4
tel: 603 329 215
fax: 261 322 718

předseda:
* Ing. Lucie Stárková
Bělehradská 120
12000 Praha 2
tel: 603 829 929
fax: 222 516 688
Praha 7 - CBCFN

jednatel:
Jindřiška Burianová
Křejpského 1505
14900 Praha 4
tel: 272 931 817

předseda:
* Jarmila Marková
Farského 1
170 00 Praha 7
tel: 220 879 708
e-mail: jitka.rohanova@seznam.cz
Praha 8/8

jednatel:
Dagmar Štětková
Chodská 32
12000 Praha 2

předseda:
* Ing. Marcela Mašatová
Dětská 288
10000 Praha 10
tel: 274 820 380
Praha 8/9

jednatel:
* Lenka Kolací
Štichova 582
14900 Praha 4
tel: 267 914 811
mobil: 723 620 958

předseda:
* Jaroslava Růžičková
Heřmanova 28
17000 Praha 7
tel: 233 378 703
Přerov

jednatel:
Věra Mertová
Modlářova 29
75002 Přerov
tel: 581 210 526

předseda:
Josef Elšík
75102 Radslaviceč. 216
tel. 581 206 742
Příbram

jednatel:
* Jana Beraggová
Průběžná 144
26101 Příbram
tel: 318 629 073
mobil: 607 554 001
e-mail: schk_pribram@seznam.cz

předseda:František Fiřt
Rosovická 967
26301 Dobříš
tel: 318 542 117
mobil: 603 115 821
Roudnice nad Labem

jednatel:
* Jaroslava Hubková
Havlíčkova 172
41301 Roudnice n. L.
tel: 416 837 239

předseda:
Alice Šimková
Maškova 3
182 53 Praha 8
tel: 284 683 440
fax: 284 681 451
e-mail: alice.kocky@volny.cz
Teplice

jednatel:
Anna Eliášová
Přítkovská 1651
41501 Teplice
tel: 417 565 417

předseda:
* Radomil Křepelka
Křížovského 2502
41501 Teplice
tel: 417 884 278
e-mail:bugaboo@centrum.cz
Trutnov

jednatel:
* Hana Podhajská
Papírenská 592
54101 Trutnov
tel: 499 826 286

předseda:
Jaroslav Zachař
Volanov 133
54101 Trutnov
tel: 499 812 853
Turnov-Semily

jednatel:
* Vlaďka Gallerová
Jižní 16
51301 Semily
tel: 481 621 912
e-mail: vladimira.gallerova@nemsem.cz

předseda:
Zdeňka Roubíčková
Lažany 78
46345 Pěnčín
tel: 485 146 208
Ústí nad Labem-CC

předseda:
* Věra Russová
Hornická 13
40011 Ústí nad Labem
tel: 472 773 386
Ústí nad Labem 1

jednatel:
* Růžena Najmanová
Višňová 7
40011 Ústí nad Labem
tel: 472 776 385

předseda:
Miroslav Tobolka
Čsl. partyzánů 358
40711 Děčín
tel: 412 547 405
Ústí nad Labem 2

jednatel:
Olga Griffithsová
Ústecká 130
40339 Chlumec
tel: 475 224 307

předseda:
* Iva Pavlíčková
40340 Habrovice č. 17
tel/fax: 475 223 078
Ústí nad Labem 3

http://www.sweb.cz/kocky.usti jednatel:
Ivana Jirásková
Vojanova 28
40007 Ústí nad Labem
tel: 475 501 301

předseda:
* Jana Makovcová
Vojanova 13
40007 Ústí nad Labem
tel: 475 503 042
e-mail: kocky.usti@seznam.cz
Valašské Meziříčí

jednatel:
* Věra Šamánková
Štěpánov 1119
75701 Valašské Meziříčí
tel: 571 632 014

předseda:
Pavla Radová
Zubří 824
75661 Rožnov pod Radhoštěm
Zlín

jednatel:
Ing. Dagmar Pátková
bří. Jaroňků 4063/17
76001 Zlín
tel/fax: 577 221 295
e-mail:dpatkova@volny.cz

předseda:
* Věra Matzenauerová
tř. T. Bati 3764
76001 Zlín
tel: 577 438 549
e-mail:matzenauerova@quick.cz
odbor Dolní Cetno


Vlastimil Jura
Strenice 78
29430 Dolní Cetno
tel: 602 682 600
odbor Pelhřimov


Miroslava Marousková
Osvobození 1688
39301 Pelhřimov
tel: 565 324 415